W KRAINIE WITAMIN

W klasach młodszych realizowany jest program ,,Warzywa i owoce w szkole".W ramach tego programu 17 maja 2012 r. klasa III a przedstawiła koleżankom i kolegom część artystyczną pod hasłem ,,W krainie witamin". Występ koordynowały wychowawczynie klasy: p.Bożena Skutnik i p.Agata Zub, a uświetniły go barwne stroje i dekoracja oraz trafnie dobrany repertuar wierszy i piosenek. Wywołany nastrój przeniósł widzów w KRAINĘ ZDROWIA, w której WARZYWA I OWOCE ukazały swoją wartościową rolę oraz zachęciły kolegów do częstego ich spożywania. Występ bardzo podobał się zgromadzonej publiczności oraz przybyłym rodzicom i babciom. Recytacje wierszy i gromki śpiew został doceniony przez p. dyrektor oraz nauczycieli. Każdy z pewnością zapamiętał radę małej kucharki:
,,Chcesz być zdrowa i szczęśliwa,
Jedz owoce i warzywa".

Autor: Admin :: 20:15 17.05.2012r.