QUIZ WIEDZY O JANIE PAWLE II

Dnia 25 czerwca 2012 r. w grupie wiekowej I – III odbył się Quiz Wiedzy pt. „ JAN PAWEL II – PATRONEM NASZEJ SZKOŁY”. Celem imprezy było uczczenie pamięci Jana Pawła II, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć wobec Karola Wojtyły oraz zachęcenie uczniów do zdobywania wiedzy na temat patrona szkoły.
W quizie wzięły udział trzyosobowe drużyny, reprezentujące poszczególne klasy. Uczniowie popisywali się wiedzą o patronie szkoły, odpowiadając na pytania, rozwiązując krzyżówki oraz układając zdania i obrazki z rozsypanek. Zakres wiedzy obejmował :
•w klasach I – Dzieciństwo i młodość Karola Wojtyły
•w klasach II – Karola Wojtyłę jako kapłana, biskupa i kardynała
•w klasach III - Pontyfikat Jana Pawła II
Poprawnie wykonane zadania nagradzane były słodkimi punktami. Nad oceną zadań czuwało jury w składzie: Pani Katarzyna Szeszko, Pani Elżbieta Wiszowata oraz przewodnicząca Pani Agata Zub.
Zmagania drużyn obserwowali uczniowie klas młodszych oraz wychowawcy dopingujący swoje drużyny.
Spotkanie uświetniły występy Szkolnej Scholi, pod kierunkiem Pani Beaty Grygo i Siostry Jolanty.
Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy.
To wyjątkowe spotkanie przygotowały i poprowadziły – Pani Ewa Konopka i Pani Agata Zub.

Autor: Admin :: 20:20 26.06.2012r.