MIKOŁAJKOWE PODARKI

Dnia 5 grudnia 2014 r. uczniowie klas I – III wzięli udział w MIKOŁAJKOWYM SPOTKANIU. W miły nastrój wprowadziła nas Zuzanna Blaszko z klasy II b, recytacją wiersza pt. „Święty Mikołaju”. By otrzymać worki z mikołajkowymi podarkami, grupy zaprezentowały wyjątkowe piosenki. Najpierw pierwszoklasiści. Klasa I a, przygotowana przez Panią Agnieszkę Sierba, wystąpiła z piosenką pt. „Piosenka o Mikołaju”. Klasa I b , przygotowana przez Panią Alicję Misiejko, zaprezentowała piosenkę pt. „Ding- Dong”. Klasa I c, przygotowana przez Panią Martynę Kochańską, wykonała piosenkę pt. „Siedem reniferów”. Nadszedł czas na drugoklasistów. Klasa II a, przygotowana przez Panią Katarzynę Boufał, wystąpiła z piosenką pt. „Święty Mikołaj”. Klasa II b, przygotowana przez Panią Elżbietę Wiszowatą, wykonała piosenkę pt. „Przyjedź do nas Mikołaju”. Chętnie wystąpili też trzecioklasiści. Klasa III a, przygotowana przez Panią Agatę Zub i Panią Bożenę Skutnik, zaśpiewała piosenkę pt. „A Mikołaj pędzi”. Klasa III b, przygotowana przez Panią Ewę Konopka, zaprezentowała piosenkę pt. „Prezent dla Świętego Mikołaja”. Wspaniałe występy wszystkich klas, pozwoliły nam wejść w świąteczny klimat. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewem i pląsem pt. „Dziadzio Mikołaj”.

Autor: Admin :: 21:27 05.12.2014r.