I miejsce w pływaniu chłopców

FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PŁYWANIU

W dniu 16 lutego 2015 roku w Hajnówce odbyły się Igrzyska Grupy Południowej
w Pływaniu. W zawodach uczestniczyło pięć szkół podstawowych. Dwie z Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Michałowa i Moniek. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Mońkach zajęła tym razem pierwsze miejsce, zdobywając tym samym awans do Finału Województwa Podlaskiego w Pływaniu Chłopców, który odbędzie się w Augustowie.
W biegach indywidualnych trzecie miejsce zajął Marcin Skowronek w stylu motylkowym. W skład naszej sześcioosobowej drużyny wchodzą uczniowie nie tylko z klas IV- VI, ale też i z młodszych klas III. Najmłodszym zawodnikiem jest Dawid Kuczyński z kl. III.
Skład drużyny:
Marcin Skowronek, Artur Jarmoszko, Dawid Kuczyński, Michał Kościuk i Maciej Kuczyński.Wszyscy zawodnicy trenują w naszym monieckim klubie pływackim Neptun.
Zbigniew Tekień

Autor: Admin :: 21:18 19.02.2015r.