Wycieczka klasy VI b do Białegostoku

13 III uczniowie klasy VIb oraz kilka uczennic z klasy Vb uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku. Zgodnie z planem wycieczki ,uczniowie mieli obejrzeć polski film pt: „Carte Blanche”, jednak do projekcji filmu nie doszło. Tego dnia miała miejsce awaria w elektrowni i brak prądu uniemożliwił obejrzenie filmu. Na początku wycieczki odwiedziliśmy więc KFC , a następnie udaliśmy się do Fikolandu. Wprawdzie uczniowie klasy VI to już duże dzieci, jednak zabawa wszystkim się podobała. Po godzinie skoków, zjazdów, tarzaniu się w kuleczkach i kopaniu piłki, uczniowie musieli suszyć swoje mokre włosy, wszyscy bez wyjątku świetnie się bawili.
Tak więc i tym razem sprawdziło się powiedzenie, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Galeria Kulikowska Beata

Autor: Admin :: 18:38 24.03.2015r.