UCZNIOWIE "JEDYNKI" PO RAZ KOLEJNY W GRONIE NAJLEPSZYCH UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA

24 marca 2015r. w Szkole Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w szkołach podstawowych. Z ogromną radością informujemy , że i tym razem uczniowie SP nr 1 w Mońkach stanowili znaczący odsetek uczestników tej imprezy.
Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych , ponieważ w bieżącym roku szkolnym wywalczyli oni aż 9 tytułów laureata i 5 tytułów finalisty. To wielki sukces uczniów, nauczycieli, rodziców i całej społeczności szkolnej.
Serdeczne gratulacje składamy laureatom:
• Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego: Antoninie Szwarc, Natalii Kościuk, Konradowi Mocarskiemu i Marcinowi Kotlińskiemu,
• Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego: Kindze Moniuszko, Katarzynie Kondzior
i Natalii Kościuk,
. Wojewódzkiego konkursu Przyrodniczego: Emilii Świerzbińskiej
• Wojewódzkiego Konkursu Historycznego: Natalii Kościuk.
Na szczególne uznanie zasługuje uczennica Natalia Kościuk, która została laureatką z trzech i finalistką z dwóch przedmiotów. Za osiągnięcia te Natalia otrzymała nagrodę specjalną od Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku.
Słowa uznania kierujemy także do wszystkich finalistów, którym zabrakło odrobiny szczęścia, aby zostali wpisani na listę laureatów.
Doceniamy też wkład nauczycieli, którzy niejednokrotnie poświęcając swój wolny czas i życie rodzinne, przygotowywali uczniów do udziału w konkursach. Podziękowania składamy Paniom: J. Zdańskiej, A. Złotnik, K. Miłkowskiej, B. Grygo, B. Kulikowskiej
i Panu W. Smółko
Pragnę też dodać, że w etapie rejonowym wojewódzkich konkursów przedmiotowych wystąpiło 25 uczniów SP nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach. Galeria

Wiesława Świsłocka

Autor: :: 21:32 26.03.2015r.