WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniu 27 maja 2015 roku odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie klas IVa, IVb, wraz z opiekunami: Danutą Matel, Agnieszką Złotnik, Bożeną Wilamowską, Sławomirem Szpyruk.
Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od Starówki, gdzie mogliśmy podziwiać piękno najstarszej części miasta. Zobaczyliśmy też słynny pomnik warszawskiej syrenki.
Następnie udaliśmy do Grobu Nieznanego Żołnierza. Tam oglądaliśmy uroczystą zmianę warty, co zrobiło na nas ogromne wrażenie.
Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Muzeum Techniki. Tutaj podziwialiśmy najstarsze wynalazki techniczne, ale najbardziej podobały nam sie stare samochody.
Ostatnim punktem programu był spacer po zoo. Zobaczyliśmy wiele różnorodnych gatunków zwierząt. Wędrówka po zoo przebiegała w wesołej atmosferze, chociaż byliśmy już zmęczeni.
Wycieczka do Warszawy była bardzo udana. Zobaczyliśmy wiele atrakcji stolicy i poznaliśmy jej najważniejsze zabytki. Galeria

Autor: Admin :: 19:59 19.06.2015r.