MONIECKA " JEDYNKA " WŚRÓD NAJLEPSZYCH SZKÓŁ WOJ. PODLASKIEGO

21 marca 2016r. w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku odbyło się podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 20015/2016 . Z ogromną radością informujemy, że i tym razem uczniowie SP nr 1 w Mońkach stanowili znaczący odsetek uczestników tej uroczystości.
Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych , ponieważ w bieżącym roku szkolnym wywalczyli aż 10 tytułów laureata. To wielki sukces uczniów, nauczycieli, rodziców i całej społeczności szkolnej.
Serdeczne gratulacje składamy laureatom:
• Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego: Julii Chwatko, Julii Szeszko i Antoninie Szwarc.
• Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego: Kindze Moniuszko, Antoninie Szwarc oraz Emilii Świerzbińskiej
.Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego: Emilii Świerzbińskiej.
• Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Julii Szeszko, Antoninie Szwarc i Emilii Świerzbińskiej.
Cieszymy sie bardzo , bo tylko dwoje uczniów ze wszystkich szkół podstawowych woj. podlaskiego uzyskało lepszy wynik od naszych potrójnych laureatek: Antoniny Szwarc i Emilii Świerzbińskiej. Za te osiągnięcia dziewczynki otrzymały specjalne nagrody od Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku.
Słowa uznania kierujemy także do wszystkich finalistów, którym zabrakło odrobiny szczęścia, aby zostali wpisani na listę laureatów.
Doceniamy też wkład nauczycieli, którzy niejednokrotnie poświęcając swój wolny czas i życie rodzinne, przygotowywali uczniów do udziału w konkursach. Podziękowania składamy Paniom: J. Zdańskiej, A. Złotnik, D. Matel B. Grygo, B. Kulikowskiej
i Panom : Sławomirowi Szpyrukowi oraz Wojciechowi Smółko. Galeria
Wiesława Świsłocka

Autor: :: 20:39 21.03.2016r.