Dzień Wiosny w klasach IV-VI

Wprawdzie kalendarzową wiosnę przywitaliśmy już 21 marca, jednak w naszej szkole jej nadejście świętowaliśmy 7 kwietnia. W tym dniu klasy IV-VI rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach:
• prezentacja piosenki wiosennej
• wiosenna promocja zdrowia-kl. IV
• wiosenna moda- kl. V
• wiosenna mapa pogody-kl. VI
• konkurs plastyczny : marzanna, palma wielkanocna, wiosenny bukiet
• wybór mistera szkoły
• konkurencje sportowe
Popisy zawodników oceniała komisja w składzie: p. Kinga Miłkowska, p. Bożena Wilamowska, p. Joanna Wojtach.
Najlepszą w tym roku klasą okazała się klasa IV b, drugie miejsce zajęła klasa VI c, zaś trzecie klasa VI b. Gratulacje należą się wszystkim klasom, które bardzo solidnie przygotowały się do swoich zadań. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Uczniowie zwycięskiej klasy otrzymali słodki upominek w postaci lizaków oraz zastali zwolnieni z zadawania prac domowych oraz wszelkich sprawdzianów przez trzy dni. Analogicznie, klasa , która zdobyła drugie miejsce, zyskała ten przywilej na okres dwóch dni, zaś klasa z trzeciego miejsca, na okres jednego dnia. Wspólną zabawę umilała wiosenna muzyka. Mamy nadzieję, że wiosna na dobre już u nas zagości i że będzie nam panowała przez trzy długie miesiące .
Opiekun SU Kulikowska Beata

Autor: Admin :: 22:46 15.04.2016r.