TURNIEJ WIEDZY „JEDEN Z DZIESIĘCIU”

Dnia 24 maja 2016 r. w klasach I – III odbył się Szkolny Turniej Wiedzy „JEDEN Z DZIESIĘCIU”. To już III edycja tego turnieju. Uczniowie odpowiadając na szereg pytań z różnych dziedzin, walczyli o zdobycie złotej szarfy MISTRZA. W kategorii klas I, tytuł Mistrza zdobyła Maja Zyskowska. Wicemistrzami zostali Jakub Woźniewski i Dawid Świerzbiński. W kategorii klas II, Mistrzem została Emilia Karwowska, a Wicemistrzami Kamil Biedrzycki i Michalina Popowska. W kategorii klas III, tytuł Mistrza zdobyła Wiktoria Kondratiuk. Wicemistrzami zostały Julia Dziekońska i Julia Kuczyńska. Uczestnicy turnieju z ogromnym zadowoleniem odbierali dyplomy i nagrody. Turniej przygotowały i poprowadziły pani Ewa Konopka i pani Agata Zub. Szkolny Turniej Wiedzy został przeprowadzony w ramach realizacji zadania publicznego.

Autor: Admin :: 21:03 01.06.2016r.