WIERSZE ZNAMY, BO CZYTAMY

Dnia 30 listopada 2016 r. uczniowie klasy II a i klasy II b wzięli udział w Quizie Wiedzy Czytelniczej pt. „Wiersze znamy, bo czytamy”. W dwóch etapach konkursowych uczestnicy rozwiązywali testy, tworzyli ilustracje i odpowiadali na pytania dotyczące wierszy znanych polskich poetów. Zdobyte punkty pozwoliły na wyłonienie zwycięzców. „Wierszomistrzem” klasy II a został Antoni Szorc, miejsce II zajęła Małgorzata Jabłonowska, a III Adrianna Rzemieniecka. „Wierszomistrzem” klasy II b została Maja Zyskowska, miejsce II zajęła Nikola Baworska, a III Julia Chodak. Wszyscy uczestnicy imprezy czytelniczej otrzymali dyplomy i nagrody oraz zyskali przekonanie, że warto czytać. Quiz przeprowadzono w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Urząd Miejski w Mońkach. Projekt stworzyły i w formie quizu go zrealizowały Pani Ewa Konopka i Pani Agata Zub.

Autor: Admin :: 18:29 03.12.2016r.