DZIEŃ OTWARTY

Dnia 4 marca w sobotę nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieliby przyjrzeć się, jak wygląda tu nauka, jakie są warunki lokalowe, co szkoła oferuje swoim uczniom i ich rodzicom. Jak co roku impreza ta spotkała się z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza przyszłych pierwszoklasistów.
Program imprezy był bardzo bogaty, bo nie mogło być inaczej, gdy zabrało się do jego przygotowania tylu kreatywnych nauczycieli. Rodzice mogli porozmawiać osobiście z p. Dyrektor, która powitała wszystkich gości. Pani w-ce Dyrektor przedstawiła prezentację pokazującą atuty naszej szkoły - możliwości i sukcesy. Dziewczynki z klas czwartych przedstawiły kabaretową wersję "Kopciuszka", w której publiczność czynnie uczestniczyła śpiewając, klaszcząc czy ...płacząc. Wśród występów nie mogło zabraknąć też uczniów szkoły muzycznej i wizytówki szkoły - scholi GLORIA. Przyszłych pierwszoklasistów najbardziej chyba uszczęśliwiły "szaleństwa" w największej w mieście sali gimnastycznej, animowane przez nauczycieli wychowania fizycznego i starszych uczniów. Tu również nie zabrakło popisów artystycznych - tym razem grupy tanecznej (wykorzystywanej podczas oficjalnych okazji do zatańczenia poloneza).
Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku w szkolnej stołówce. Przyszli uczniowie JEDYNKI mogli też obejrzeć sale lekcyjne i spędzić wiele przyjemnych chwil w przygotowanych "kącikach zainteresowań". Przede wszystkim jednak była możliwość poznania przyszłych nauczycieli, którzy nie szczędzili ciepłych słów i uśmiechów.

Autor: Admin :: 17:39 07.03.2017r.