TURNIEJ WIEDZY „JEDEN Z DZIESIĘCIU”

Dnia 7 czerwca 2017 r. uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnej edycji Szkolnego Turnieju Wiedzy „Jeden z dziesięciu”. Uczestnicy turnieju mogli sprawdzić swą ogólną wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, muzyki, przyrody i plastyki. Mistrzem Pierwszoklasistów został Dawid Rudziński, I Wicemistrzem – Adam Mocarski, II Wicemistrzem – Jessica Maciorowska, uczniowie klasy I a. Mistrzem Drugoklasistów została Emilia Olechno ucz.kl. II a, I Wicemistrzem – Gabriela Szypulska ucz. kl. II b, II Wicemistrzem – Maja Zyskowska ucz. kl. II b. Mistrzem Trzecioklasistów została Emilia Karwowska ucz. kl. III c, I Wicemistrzem – Zuzanna Chodkiewicz ucz. kl. III a, II Wicemistrzem – Maja Sołowiej ucz. kl. III a. Zwycięzcom gratulujemy! Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu” został przeprowadzony w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Urząd Miejski w Mońkach. Projekt napisały oraz turniej przygotowały i przeprowadziły: pani Ewa Konopka i pani Agata Zub.

Autor: Admin :: 19:36 10.06.2017r.