KLASOWY PIKNIK POŻEGNALNY

Dnia 21 czerwca 2017 r. uczniowie klasy III b pod opieką p. Alicji Misiejko oraz s. Moniki Siemionko wybrali się na klasowy piknik pożegnalny do gospodarstwa agroturystycznego,, Sośniaki” w Goniądzu. Piękne miejsce, słoneczna pogoda i wspaniałe okoliczności przyrody sprzyjały wspólnym zabawom na świeżym powietrzu. Atrakcyjnie wyposażony plac zabaw zachęcał dzieci do różnej aktywności. Były akcenty imieninowo – urodzinowe, pyszne ciasto z truskawkami i inne smakołyki, a dla chętnych kiełbaski z grilla. Mile spędzony czas minął szybko i przyjemnie. Był to bardzo udany wyjazd. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wycieczki - Wychowawczyni, siostra Monika i uczniowie klasy III B.
Galeria A. Misiejko

Autor: Admin :: 22:18 29.06.2017r.