KONKURS PLASTYCZNY

Policja ogłosiła konkurs plastyczny dla klas IV-VI pn. „Prawa Dziecka – Prawami Człowieka”. W konkursie wzięło udział ok. 30 uczniów z naszej szkoły.
Dnia 20 lutego 2018 r. Rzecznik Praw Dziecka odwiedził Szkołę Podstawową nr 2 w Mońkach, gdzie po spotkaniu z uczniami zostały wręczone wyróżnienia i nagrody dzieciom biorącym udział w konkursie.
Na konkurs powiatowy wpłynęło ok. 160 prac – z tego wyłoniono 3 nagrody i 2 wyróżnienia.
Naszą szkołę na spotkaniu z Rzecznikiem Praw Dziecka reprezentowały dwie nagrodzone osoby. Maja Sołowiej zajęła I miejsce, wykonała pracę pod kierunkiem nauczyciela świetlicy p. Jolanty Zalewskiej. Piotr Wiszowaty zdobył III miejsce – wykonał pracę pod kierunkiem nauczyciela plastyki – p. Elżbiety Wiszowatej.
Gratulujemy uczniom ogromnego sukcesu. Przyczynili się oni do rozsławienia naszej szkoły.

Autor: Admin :: 17:24 25.02.2018r.