SPOTKANIE AUTORSKIE

Dnia 14 czerwca 2018 r. uczniowie klasy III a z wychowawcą Ewą Konopka wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu autorskim z pisarką Katarzyną Janowicz – Timofiejew oraz w warsztatach ilustratorskich z ilustratorką Magdaleną Szkodzinską. Dzieci z chęcią poznały najnowsze książki Pani Katarzyny. Z zainteresowaniem wysłuchały ich fragmentów czytanych przez autorkę oraz wzięły udział w ciekawych zabawach. Poznały też tajniki pracy ilustratora oraz sprawdziły swoje predyspozycje do tego zawodu. Zakup pachnących nowością książek oraz zdobycie autografów autorek tekstów i ilustracji było nie lada gratką. W tym wyjątkowym spotkaniu wzięliśmy udział na zaproszenie Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach. Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Kuprel.

Autor: Admin :: 17:45 20.06.2018r.