NOWY ROK SZKOLNY 2011/2012

1 września 2011 r. w Zespole Szkół w Mońkach odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
W Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach uroczystość odbyła się o godz. 9.15. Przybyli na nią przedstawiciele Rady Rodziców, policji, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice.

O godzinie 16 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 w nowo powstałej Szkole Muzycznej I stopnia w Mońkach.
Dyrektor Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Szkoły Muzycznej pani Alicja Halicka- Pochodowicz powitała wszystkich zgromadzonych: przedstawiciela władz miasta pana Mariana Jabłońskiego, grono pedagogiczne, a także rodziców wraz z dziećmi, które podejmą naukę w szkole muzycznej.
W tym roku naukę gry na fortepianie, skrzypcach, altówce i gitarze podejmie przeszło stu uczniów w klasach I- III. Nauczycielami klasy fortepianu będą: p. Urszula Magnuszewska, p. Elżbieta Muszyńska, i p.Paulina Kozłowska, klasy skrzypiec p. Elżbieta Rembelińska i p. Marta Laskowska, altówki i skrzypiec p. Marzena Mielańczuk, a gitary p. Cecylia Borawska i p. Wojciech Cis. Zajęcia teoretyczne poprowadzą panie: Agnieszka Januszewska i Marzena Mielańczuk. Zajęcia będą odbywały się w godzinach rannych i popołudniowych.

Wszystkim uczniom życzmy udanego i pełnego sukcesów roku szkolnego.

Autor: Admin :: 19:57 07.09.2011r.