PIKNIK RODZINNY

Tradycją naszej szkoły stał się coroczny Piknik Rodzinny organizowany w rocznicę urodzin Jana Pawła II - patrona naszej szkoły. W tym roku impreza odbyła się 21 maja. Rozpoczęła się powitaniem przez p. Dyrektor wszystkich gości, nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Następnie wszyscy uczestnicy pikniku obejrzeli montaż słowno - muzyczny pt. ,,Wiosenne przebudzenie" w wykonaniu grupy tanecznej ,,Emily". Występ został przygotowany pod kierunkiem p. Jolanty Zalewskiej. Wykonawcy zachwycili publiczność wykonaniem układów tanecznych, śpiewem i recytacją. Potem uczniowie wzięli udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Koordynatorem wieloboju, który odbył się na hali sportowej była p. Danuta Godlewska. Impreza przebiegała w miłej atmosferze.

J. Zalewska

Autor: Admin :: 21:45 22.05.2012r.