POWITANIE WIOSNY

Witaj nam wiosno 2013!

21 marca uczniowie klas IV-VI w radosnych nastrojach przywitali tegoroczną wiosnę. Wprawdzie wiosna zostawiła nas jakby na lodzie i nie widać jej jeszcze za oknami, tym niemniej nie przeszkodziło to, aby tego dnia wesoło się bawić. Uczniowie rywalizowali ze sobą w szeregu konkurencjach takich jak:
•pokaz mody wiosennej
•prezentacja piosenki o wiośnie
•wybór mistera szkoły
•prezentacja marzann
Należy przyznać, że wszystkie klasy zaprezentowały się wspaniale. Misterem szkoły wybranym przez Panią Wiosnę został P. Orłowski z klasy VIc, zaś misterem publiczności J. Borowik z klasy Va. Marzanny symbolizujące złą panią zimę zostały wykonane z wielką pieczołowitością. Poszczególne klasy wykazały się pomysłowością w wykonaniu słomianych kukieł. Zmagania międzyklasowe oceniała komisja, która przyznała I miejsce klasie Vb, II miejsce klasie Va, zaś III miejsce klasie IVb . Na zakończenie wspólnej zabawy wszystkie klasy przeszły barwnym korowodem wzdłuż hali sportowej niosąc marzanny i kolorowe gaiki.
Miejmy nadzieję, że po takim powitaniu, ta klimatyczna wiosna wreszcie do nas zawita, i pozwoli wszystkim cieszyć się słońcem i zielenią.

Autor: Admin :: 21:05 25.03.2013r.