OLIMPIJKA 2013

Dnia 16 maja 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach gościły dzieci z ,,Zerówek” z wychowawczyniami, opiekunami, rodzicami i Paniami Dyrektor monieckiego Przedszkola: Joanną Klepadło i Teresą Brzozowską.
Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor naszej szkoły Alicja Halicka - Pochodowicz.
Przedszkolaki obejrzały część artystyczną pt. ,,Książka moim przyjacielem”, przygotowaną przez klasę IIIB, pod kierunkiem p. K. Boufał.
Następnie dzieci przedszkolne brały udział w Olimpijce w hali sportowej szkoły. Osiem drużyn dzielnie pokonywało tory przeszkód, m. in. : slalom z piłką, nakładanie ringo na pachołki. Zawody sportowe dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji, a trud uczestników nagrodzony został złotymi medalami, które wręczyły Panie - Dyrektor Alicja Halicka - Pochodowicz i Wicedyrektor - Wiesława Świsłocka.
Zawody sportowe uświetnił występ wokalny i taneczny zespołu Emily pod kierunkiem p. J. Zalewskiej.
Olimpijkę zorganizowały nauczycielki klas I-III. Prowadziła ją p. A. Sierba.
E.Wiszowata

Autor: Admin :: 21:06 20.05.2013r.