NAJLEPIEJ RAZEM

Dnia 29 maja 2013 r. klasa III c, pod kierunkiem p. Elżbiety Wiszowatej, przedstawiła teatrzyk profilaktyczny pt. "Najlepiej razem". Uczniowie zwrócili uwagę, że nie potrzeba kłótni, obmowy, zazdrości i zawiści. Zaburzają one przecież relacje między ludźmi. Receptą na uzdrowienie chorych sytuacji jest wspólna praca, która ma określony cel, wspólne działanie i twórcze podejście do problemu. Wzajemne wsparcie i życzliwość całego zespołu może zdziałać cuda. Ważne jest, aby każdy miał ciekawe zajęcie: grał na instrumencie, w piłkę, malował, czy tańczył... - To pomoże uporać się ze stresem...
Dzieci z III c śpiewały piosenki, grały na różnych instrumentach, tańczyły, prowadziły dialogi i recytowały wierszyki. Były życzenia dla wszystkich dzieci przed nadchodzącym Dniem Dziecka.

Tego dnia odbył się także koncert skrzypcowy i fortepianowy uczniów Szkoły Muzycznej.
E.Wiszowata

Autor: Admin :: 22:01 04.06.2013r.