DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Obchody Święta Edukacji Narodowej odbywały się w naszej szkole w bardzo milej atmosferze. Na uroczysty apel przybył burmistrz miasta pan Zbigniew Karwowski , który złożył życzenia nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Następnie zabrała głos pani dyrektor, dziękując wszystkim pracownikom za ich dotychczasową pracę . Zostały również przyznane nagrody dla pracowników, szczególnie wyróżniających się w swojej pracy. Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy Vb. W jej pierwszej części uczniowie w zabawny sposób przedstawili różnice między nauczycielem i uczniem zarówno w wyglądzie zewnętrznym jak i w sposobie zachowania. Następnie została zaprezentowana moda nauczycielska. Uczniowie przedstawili propozycje strojów dla nauczycieli różnych przedmiotów. Całość przeplatana była piosenkami i wierszami. Na koniec uroczystości uczniowie złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły. Były kwiaty, uściski i całusy.
Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 21:01 19.10.2013r.