MIKOŁAJKI

6 grudnia 2013 klasy I-III obchodziły IMIENINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Na szkolnej imprezie pojawił się ten wyjątkowy solenizant, obdarowując wszystkich upominkami. Dzieci odwdzięczyły się Gościowi wierszem, piosenką i tańcem. Wystąpiły klasy: I a , II a, II b, III a i III b oraz szkolny zespół taneczny ,,Emily", prowadzony przez Panią Jolantę Zalewską.
Podczas spotkania został podsumowany Szkolny Konkurs Plastyczny pt. ,,Kolorowe, warzywne i owocowe". Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy i upominki. Spotkanie przyniosło wiele radości.
Imprezę przygotowały i poprowadziły Panie: Ewa Konopka i Agata Zub. Za współpracę dziękujemy wychowawcom klas młodszych, Pani Joannie Wojtach i Pani Urszuli Woźniewskiej oraz Panu Romualdowi Kapica.
Szczególne podziękowania i pozdrowienia kierujemy do Świętego Mikołaja.

Autor: Admin :: 21:44 06.12.2013r.