WIOSENNY TURNIEJ WIEDZY W KLASACH I-III

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w klasach I-III zorganizowano WIOSENNY TURNIEJ WIEDZY ,,JEDEN Z DZIESIĘCIU". Uczniowie poszczególnych grup wiekowych odpowiadali na pytania z różnych dziedzin, zdobywając słodkie punkty. Walka o tytuł MISTRZA WIEDZY była niezwykle emocjonująca.
W kategorii klas I w finale spotkali się: Monika Bartnicka, Aleksandra Tekień i Tomasz Jankowski. Mistrzem pierwszoklasistów została Monika Bartnicka.
Do finału klas II zakwalifikowali się: Łukasz Wasilewski, Weronika Rutkowska oraz Inga Hinz. Tytuł Mistrza drugoklasistów otrzymał Łukasz Wasilewski.
W finale klas III udział wzięły: Adrianna Czerech, Natalia Łapińska i Aleksandra Pruszyńska. Mistrzem trzecioklasistów została Adrianna Czerech.
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i wyśmienicie się przy tym bawili. Dyplomy i nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Autor: Admin :: 17:03 22.03.2014r.