SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W Szkolnym Konkursie Recytatorskim wzięło udział 18 uczniów z kl. I – III i 15 z kl. IV – VI. Komisja konkursowa w składzie : p. M. Kochańska, p. K. Miłkowska, p. A. Złotnik i p. B. Stoczko wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii kl. I – III:
I miejsce- Adrianna Czerech kl. III c- „Pchła Szachrajka”
II miejsce – Zuzanna Blaszko kl. I b – „Bosa osa”
III miejsce – Aleksandra Tekień kl. I a – „Stefek Burczymucha”

W kategorii kl. IV – VI:
I miejsce-Milena Rozłucka kl. V a – „Kto się boi?”
II miejsce – Agnieszka Bartnicka kl. Va – „Młodsza siostra”
III miejsce – Weronika Bogdańska kl. VI b – „Kot w butach”

Te uczennice będą reprezentowały naszą szkołę podczas Powiatowych Eliminacji do XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki” w MOK. Powodzenia!

Zwycięzcy Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

Podczas Powiatowych Eliminacji do XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 12 maja 2014r. w MOK zostały zauważone przez jury nasze recytatorki. Otóż mamy trzy zwyciężczynie: Adrianna Czerech III c i Agnieszka Bartnicka Va – I miejsce, Zuzanna Blaszko I b – II miejsce i uwaga …… Milena Rozłucka Va dostała się do eliminacji wojewódzkich. Ogromne gratulacje nagrodzonym a za Milenkę trzymamy kciuki !
B. S

Autor: Admin :: 22:48 19.05.2014r.