KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 19 grudnia 2014 r. uczniowie klas I – III wzięli udział w SZKOLNYM KONCERCIE KOLĘD I PASTORAŁEK. Spotkanie rozpoczęła klasa III a, świąteczną scenką oraz pastorałką pt. „Skrzypi wóz”. Klasę do występu przygotowały p. Agata Zub i p. Bożena Skutnik. Następnie wystąpiła klasa III b z pastorałką pt. „Mała pastorałka”. Klasę do występu przygotowała p. Ewa Konopka. Kolędę pt. „Gdy się Chrystus rodzi” wykonała na skrzypcach Natalia Falkowska, uczennica klasy III b. Klasa II a zaśpiewała pastorałkę pt. „Prowadź nas aniołku”. Klasę do występu przygotowała p. Katarzyna Boufał. Kolędę pt. „Dzisiaj w Betlejem” wykonała na skrzypcach Monika Bartnicka, uczennica klasy II a. Klasa II b zaprezentowała kolędę pt. „Jezusa narodzonego”. Klasę do występu przygotowała p. Elżbieta Wiszowata. Kolędę pt. „Jezusa narodzonego” wykonała na skrzypcach Zuzanna Daniłowska, uczennica klasy II b. Klasa I a zaśpiewała kolędę pt. „Dzisiaj w Betlejem”. Klasę do występu przygotowała p. Agnieszka Sierba. W wykonaniu klasy I b usłyszeliśmy kolędę pt. „Gore gwiazda Jezusowi”. Klasę do występu przygotowała p. Alicja Misiejko. Klasa I c wykonała pastorałkę pt. „Bosy pastuszek”. Klasę przygotowała p. Martyna Kochańska. Ten przedświąteczny koncert zorganizowały i poprowadziły p.Ewa Konopka i p. Agata Zub.

Galeria z koncertu
Galeria - WIGILIE KLASOWE

Autor: Admin :: 22:06 20.12.2014r.