DZIEŃ OTWARTY

Dnia 7 marca 2015 r. odbyła się kolejna edycja DNIA OTWARTEGO „JEDYNKI”. Ten szczególny dzień rozpoczęto prezentacją oraz wspaniałymi występami uczniów klas młodszych. Zabawy sportowe na hali szkolnej zostały poprzedzone barwnym występem zespołu tanecznego „Emily”. Koncert scholi „Gloria” był pięknym wstępem do zwiedzania Izby Pamięci Patrona Szkoły. Kolejnym punktem programu było odwiedzenie świetlicy oraz słodki poczęstunek w szkolnej stołówce. Wyjątkowym punktem programu były atrakcje w strefach edukacyjnych. Ogromnym powodzeniem cieszyły się balonowe zwierzaki, składanki origami czy rysunki na ścianie. Wielką ciekawość budziły czarodziejskie doświadczenia oraz gry językowe. Oryginalną atrakcją była możliwość przebrania się i bycie gwiazdą teatru „Zielony Smok”. Dzień otwarty umożliwił też wszystkim chętnym obejrzenie różnych klasopracowni. Kolejna edycja Dnia Otwartego „Jedynki” za rok. Już dziś zapraszamy.

Autor: Admin :: 17:49 08.03.2015r.