POZNAJEMY HISTORIĘ NASZEGO MIASTA

Dnia 18 marca 2015 r. uczniowie klasy III b z wychowawcą Ewą Konopka wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach. Bohaterem spotkania był pan Włodzimierz Zmarzlik, który z pasją opowiadał zebranym o historii powstania Moniek. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały wspomnień pana Włodzimierza oraz oglądały slajdy starych fotografii. Panu Włodzimierzowi dziękujemy za miłe spotkanie i możliwość dotknięcia historii naszego miasta. Pani Barbarze Kuprel za zorganizowanie tak uroczego spotkania, z naszym udziałem.
Klasa III b przygotowując się do spotkania uczestniczyła wcześniej w zajęciach bibliotecznych pt. „Mońki moje miasto” , prowadzonych przez panią Barbarę Kuprel oraz obejrzała wystawę starych fotografii prezentującą historię naszego miasta, w Oddziale dla Dorosłych Biblioteki Publicznej w w Mońkach. Galeria

Autor: Admin :: 20:47 19.03.2015r.