TURNIEJ WIEDZY„JEDEN Z DZIESIĘCIU”

Dnia 27 kwietnia 2015 r. uczniowie klas I – III naszej szkoły wzięli udział w II edycji Turnieju Wiedzy „Jeden z dziesięciu”. Dzieci odpowiadając na pytania popisały się ogromną wiedzą, refleksem i opanowaniem. Mistrzem w kategorii klas pierwszych został Piotr Rojszczyk z I b, wicemistrzami – Katarzyna Zdańska z I a oraz Hubert Czerech z I b.
Mistrzem w kategorii klas drugich została Martyna Ługowska z II a, wicemistrzami – Wiktoria Kondratiuk z II b oraz Kacper Zastocki z II b.
Mistrzem w kategorii klas trzecich została Inga Hinz z III a, wicemistrzami – Łukasz Wasilewski z III b oraz Szymon Kuc z III b.
Zwycięzcom gratulujemy! Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu” został przeprowadzony w ramach projektu napisanego i zrealizowanego przez p. Agatę Zub i p. Ewę Konopka. Dyplomy i nagrody ufundował Urząd Miejski w Mońkach. Za pomoc w przeprowadzeniu turnieju dziękujemy wychowawcom klas I – III oraz p. Tomaszowi Zdańskiemu.

Autor: Admin :: 21:12 28.04.2015r.