KONKURS CZYTELNICZY

Dnia 13 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie czytelniczym pt. „A ja właśnie znam MONIECKIE BAŚNIE”, zorganizowanym przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej w Mońkach. Uczestnicy konkursu popisywali się pięknym czytaniem wierszy Franciszka Kobryńczuka z tomiku pt. „Monieckie baśnie”. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. III a – Anna Magnuszewska, Weronika Rutkowska i Weronika Sut; z kl. III b – Natalia Falkowska, Patrycja Janiszewska, Klaudia Jaworowska i Łukasz Wasilewski; z kl. IV a – Mirella Milewska; z kl. V c – Julia Szeszko; z kl. VI b – Maciej Grygo i Sandra Wiesztort. Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali dyplomy i tomiki wierszy Franciszka Kobryńczuka pt. „Nadbiebrzańskie robaczki”. Uczestnicy konkursu oraz klasa III b, która przysłuchiwała się przesłuchaniom wzięli udział w spotkaniu pod opieką p. Ewy Konopka.

Autor: Admin :: 21:21 15.05.2015r.