Szkola Podstawowa Nr 1 w Mońkach im. Jana Pawła IIIMPREZY W KLASIE III b I II b

Dnia 25 listopada 2015 r. z okazji Dnia Misia dzieci z klasy III B obejrzały film z morałem pt."Miś Uszatek". Wykonały misie z papieru, które zdobią salę lekcyjną.

Dnia 26 listopada 2015 r. uczniowie z klasy III B mieli klasowe andrzejki. Dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i wróżbach. Bardzo miło spędziły czas zajadając łakocie i bawiąc się przy muzyce.
E.W. Galeria


SPOTKANIE Z MISIAMI
25 listopada uczniowie klasy II b świętowali Dzień Pluszowego Misia. Chętnie opowiadali o swoich ulubieńcach. Dzieci wysłuchały wiersza pt. „Kto misiowi urwał ucho?", uczestniczyły w zabawach z ulubionymi pluszakami, otrzymały misiowe ciasteczka i soczki. Na zakończenie kolorowały pamiątkowe obrazki. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie. Wychowawczyni. Galeria
ZABAWA ANDRZEJKOWA

26 listopada w klasie II b odbyły się Andrzejki. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich wróżbach, które przeplatane były poczęstunkiem i tańcami. Wspólne zabawy i wróżby sprawiły wszystkim wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w pamięci. Dziękujemy mamom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.
Galeria


Autor: Admin :: 19:43 02.12.2015r.