Wycieczka do Białegostoku

10 marca uczniowie klasy IV a, IV b i kilkoro uczniów z klasy VI b wzięli udział w wycieczce do Białegostoku. Na początku wszyscy udali się do kina , gdzie obejrzeli film pt.: „ Bella i Sebastian 2”. To piękna opowieść o przyjaźni kilkuletniego chłopca i potężnego pirenejskiego psa górskiego. Film opowiada o tym, że w życiu nie wolno się poddawać, ani wątpić , kiedy w grę wchodzi dobro najbliższych. Ukazuje bezwarunkową psią miłość i całkowite oddanie swemu właścicielowi.
Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w IV LO, z okazji Dnia Otwartego tej szkoły. Skorzystaliśmy z zaproszenia naszej byłej uczennicy Uli Grygo , a obecnie uczennicy tego liceum i odwiedziliśmy tę szkołę. Kto wie, może za kilka lat nasi uczniowie będą uczęszczać do tej szkoły.
Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym im. prof. Andrzeja Myrchy . Uczniowie wysłuchali prelekcji na temat obszarów podbiegunowych oraz obejrzeli ekspozycje pt.: „Przyroda północno-wschodniej Polski”, „Przyroda rejonów polarnych”, „Skały i minerały”, „Bursztyn i inne żywice kopalne”. Wszyscy pełni niezapomnianych wrażeń wrócili do Moniek. Galeria

Beata Kulikowska

Autor: Admin :: 15:18 20.03.2016r.