Konkurs Macmillan Primary School Tournament – Międzyszkolny turniej wiedzy z języka angielskiego

25 maja odbył się w naszej szkole Międzyszkolny turniej wiedzy z języka angielskiego pod patronatem wydawnictwa Macmillan. W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas I-III oraz 27 uczniów klas IV-VI. Mieliśmy przyjemność gościć następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach, Zespół Szkół w Trzciannem (Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Trzciannem), Szkoła Podstawowa w Downarach, ZSO Szkoła Podstawowa w Knyszynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Goniądzu, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jasionówce, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krypnie, Szkoła Podstawowa w Boguszewie, Szkoła Podstawowa w Dolistowie.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu zostali:
Klasy IV-VI
I miejsce – Antonina Szwarc ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach
II miejsce – Julia Chwatko ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach
III miejsce – Jan Orłowski z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krypnie
Klasy I –III
I miejsce – Karolina Kozłowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego
II miejsce – Joanna Szypcio ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego
III miejsce – Martyna Ługowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Mońkach

Organizatorzy konkursu: Joanna Wojtach, Jolanta Zdańska oraz Anna Zyskowska dziękują wszystkim za tak liczne przybycie i bardzo miłą atmosferę podczas spotkania.
Szczególne podziękowania należą się paniom Joannie Słowikowskiej, Marcie Pisanko, Izabeli Lachowskiej, Katarzynie Wiśniewskiej, Krystynie Jankowskiej, Magdalenie Grycio, Magdalenie Hryń, Izabeli Szkiłądź, Karolinie Okuła-Kopczyńskiej, Annie Gudel oraz panom Cezaremu Szorc i Pawłowi Gulewiczowi za przygotowanie swoich uczniów do turnieju. Galeria

Autor: Admin :: 21:01 05.06.2016r.