Kangur Matematyczny

Dnia 03.06.16r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji konkursu Kangur Matematyczny.
Najwyższy wynik w naszym powiecie osiągnął Piotr Ołyński z klasy IVb zdobywając 115 na 120 możliwych punktów. W nagrodę otrzymał bon na 150 zł ufundowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Gratulujemy Piotrkowi, jego rodzicom i pani Danucie Matel, która przygotowała go do konkursu.
W konkursie zostali również wyróżnieni:
Dawid Kuczyński kl. IVb, Antonina Szwrc kl. VIb, Antoni Klicki kl. VIb (uczniowie p.Danuty Matel), Karol Kuc kl. IVa (uczeń p. Wiesławy Świsłockiej), Martyna Ługowska kl. IIIa (uczennica p. Katarzyny Boufał).
Gratulujemy naszym wspaniałym matematykom, ich nauczycielom, rodzicom i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Admin :: 21:31 08.06.2016r.