WYCIECZKA

W dniu 12 IV 2017r. uczniowie klasy V a, V b oraz kilkoro uczniów z klas VI i IV uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W programie wycieczki było zwiedzanie Starego Miasta, wizyta w Kościele św. Jana, obserwowanie zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Największą atrakcją wycieczki była wizyta w budynku Telewizji Polskiej na ulicy Woronicza. Przewodnik oprowadzał nas po różnych studiach , gdzie nagrywane są takie programy telewizyjne jak: „Jaka to melodia”, „Pytanie na śniadanie”, „Galileo”, „ Dzień dobry Polsko”. Ogromnym zaskoczeniem było spotkanie w gmachu telewizji Roberta Janowskiego, Przemysława Babiarza oraz Olgi Lipińskiej. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie mogli zaobserwować i wykonać szereg różnorodnych eksperymentów, doświadczyć emocji jakie towarzyszą młodym odkrywcom. W trakcie wycieczki odwiedziliśmy również McDonalds. Pełni wrażeń i niezapomnianych przeżyć późnym wieczorem wróciliśmy do Moniek.
Beata Kulikowska
Wycieczka do Warszawy Galeria

Autor: Admin :: 20:33 20.04.2017r.