DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje.Na dobry początek każdy otrzymał „uśmiechniętą buźkę”. W klasach odbywały się zajęcia poświęcone życzliwości. Później odbył się apel, podczas którego uczniowie klas II i III zostali pasowani na Kawalerów Orderu Życzliwości i udekorowani niezapominajką. Ostatnim punktem ceremonii była próba „eliksiru życzliwości”.W szkole dominował kolor biały – kolor czystości i radości. Na korytarzu powstała galeria z klasowymi plakatami, pełnymi życzliwych haseł. Centralnym punktem galerii było drzewko życzliwości, na którym umieszczono nazwiska najżyczliwszych uczniów z klas II i III.
Imprezę przygotowały i przeprowadziły: Pani Justyna Filewicz, Pani Agata Zub i Pani Ewa Konopka. Wychowawcom klas I, II i III dziękujemy za przygotowanie plakatów na Ścianę Życzliwości.

Autor: Admin :: 18:33 26.11.2017r.