DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, na który przyszły dzieci z rodzicami, by poznać bliżej to, co mogą przyszłoroczni pierwszoklasiści otrzymać.

W programie była prezentacja szkoły przygotowana przez Panią Wicedyrektor Wiesławę Świsłocką, poprzedzona serdecznym powitaniem wszystkich przybyłych gości przez Panią Dyrektor Alicję Halicką-Pochodowicz.

Dzieci z klasy III a przedstawiły piękną inscenizację, po której nasi mali goście udali się na zwiedzanie szkoły, następnie słodki poczęstunek, po którym mogli wziąć udział w przeróżnych atrakcjach przygotowanych przez kadrę pedagogiczną naszej szkoły.

Wyglądało to bardzo barwnie, kolorowo i widać było, ze dzieci bawiły się wspaniale. Dowodem tego są zdjęcia i krótki film, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Autor: technik :: 22:53 24.03.2018r.