TURNIEJ WIEDZY ,,JEDEN Z DZIESIĘCIU"

Dnia 7 czerwca 2018 r. uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnej edycji Turnieju Wiedzy „Jeden z dziesięciu”. Potyczki w poszczególnych grupach wiekowych były bardzo emocjonujące.
• MISTRZEM PIERWSZOKLASISTÓW została Aleksandra Roszkowska z kl. I a, WICEMISTRZAMI – Wojciech Zdunek z kl. I a oraz Patryk Zalewski z kl. I b.
• MISTRZEM DRUGOKLASISTÓW został Patryk Borawski z kl. II a, WICEMISTRZAMI – Jessica Maciorowska i Amelia Karwowska z kl.
II a.
• MISTRZEM TRZECIOKLASISTÓW została Gabriela Szypulska z kl. III b, WICEMISTRZAMI – Amelia Kuprel z kl. III b oraz Damian Kuczyński z kl. III a.
Gratulujemy!
Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu” odbył się w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Mońki oraz Radę Rodziców naszej szkoły. Projekt przygotowały i przeprowadziły – Pani Ewa Konopka i Pani Agata Zub.

Autor: Admin :: 22:05 14.06.2018r.