MATEMATYCZNY CZAR PAR W NASZEJ SZKOLE

Już po raz dwudziesty w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach spotkali się młodzi matematycy powiatu monieckiego. Tym razem do walki o puchary Burmistrza Moniek i Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz inne nagrody rzeczowe stanęło 42 uczniów z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Jasionówce, Szkoła Podstawowa w Jaświłach, Szkoła Podstawowa w Krypnie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach i Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Inspektor Oświaty – Pan Mieczysław Klimowicz.
Poziom tegorocznych zawodów był bardzo wysoki i wyrównany. Różnice między poszczególnymi parami były minimalne, a po dziesięciu regulaminowych konkurencjach wyniki par przedstawiały się następująco:
- I miejsce (21 pkt.) - Weronika Rutkowska i Karol Kuc – SP nr 1 Mońki,
- II miejsce (20 pkt.) - Adrianna Czerech i Estera Mikiewicz – SP nr 1 Mońki,
- III miejsce (19 pkt.) – Filip Kibiersza i Filip Poliński - SP nr 1 w Mońkach.
Wśród szkół I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Mońkach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Jaświłach
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy ogromnej wiedzy matematycznej i wytrwałości w dążeniu do celu oraz dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszym przedsięwzięciem. Jednocześnie gorące podziękowania ślemy na ręce:
- Burmistrza Moniek Pana Zbigniewa Karwowskiego,
- Przewodniczącego Rady Miejskiej w Mońkach Pana Edwarda Klepackiego,
- Inspektora Oświaty w Mońkach Pana Mieczysława Klimowicza,
- Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Mońkach Pani Alicji Halickiej - Pochodowicz.

Nauczyciele matematyki SP nr 1 w Mońkach

Autor: Admin :: 18:52 21.06.2018r.