W KSIĘGARNI
     Dnia 28 lutego 2019 r. uczniowie klasy I c z wychowawcą Ewą Konopka, wybrali się na wycieczkę do księgarni. Dzieci poznały zasady organizacji tego sklepu oraz przeprowadziły wywiad z księgarzem, poznając bliżej jego pracę. Mogły też samodzielnie zrobić zakupy. Chętnie wybierały i kupowały książki oraz przybory szkolne. Egzamin na klienta zdany!

TŁUSTY  CZWARTEK
     Dnia 28 lutego 2019 r. uczniowie klasy I c z wychowawcą Ewą Konopka, przyjrzeli się bliżej tradycjom TŁUSTEGO  CZWARTKU. Dzieci dowiedziały się, jak ich prababcie obchodziły ten dzień i dlaczego w tłusty czwartek koniecznie trzeba zjeść pączka.  Oczywiście, nie mogło zabraknąć pączków, za które serdecznie dziękujemy rodzicom.

DZIEŃ  PIEGÓW
     Dnia 1 marca 2019 r. uczniowie klasy I c z wychowawcą Ewą Konopka, zorganizowali klasowe obchody DNIA PIEGÓW. Dzieci poznały bliżej piegowatych bohaterów literatury dziecięcej. W trakcie wykonywania różnych zadań zdobywały kolejne piegi. Wszystkie piegusy zostały nagrodzone dyplomem i tytułem „Księżniczki Pieguliczki” lub „Królewicza Piegowicza”.

Zapraszamy do galerii -> Galeria

DZIEŃ KOBIET W KLASIE
     W dniu 8 marca 2019 r. uczniowie klasy I c z wychowawcą Ewą Konopka i rodzicami zorganizowali obchody DNIA KOBIET. Były życzenia, kwiaty i słodycze. Dziewczynki poddały się też testowi pt. „Być damą”. Ich gracja i nienaganne maniery oklaskiwane były przez kolegów. Brawo!

DZIEŃ MĘŻCZYZN W KLASIE
     Dnia 11 marca 2019 r. uczniowie klasy I c z wychowawcą Ewą Konopka  i rodzicami zorganizowali obchody DNIA MĘŻCZYZN. Były życzenia, słodycze i upominki. Chłopcy z zapałem poddali się też testowi sprawności fizycznej. Koleżanki były dumne i ochoczo nagradzały kolegów brawami. Miło jest być docenionym!

Zapraszamy do galerii -> Galeria