Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom  za sumienną pracę podczas zajęć w klasach. Wykonali oni piekne albumy o św. Janie Pawle II- oto one:  Galeria. Albumy te wezmą udział w konkursie z okazji Dnia Patrona Szkoły w październiku br.

Dziękujemy Wychowawcom za pomoc podczas wykonywania tych prac. Powstały również ciekawe krzyżówki. Temat jest nadal otwarty i aktualny. Można w dalszym ciągu wykonywać prace konkursowe. Odbędzie się również konkurs wiedzy  i pozostałe konkursy. Szczegółowe informaje dotyczące włączenia się są w zakładce "DZIEŃ PATRONA SZKOŁY".

Poniżej relacje z Rekolekcji Wielkopostnych wraz z serdecznym podziękowaniem dla wszystkich, którzy czynnie włączyli się w ich realizację.

1 DZIEŃ

Młodsze klasy: I-III, rekolekcje rozpoczęły  spotkaniem z Księdzem Rafałem Arciszewskim, który opowiadał dzieciom przypowieść o synu marnotrawnym. Następnie odbył się koncert piosenek, poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Na trzeciej godzinie, klasa 2 a, pod kierunkiem P. Martyny Kochańskiej,  przedstawiła inscenizację pt:"Tomek niczyj"

Starsze klasy IV-VII na pierwszej godzinie miały zajęcia z wychowawcami w klasach , pracując nad zadaniami, które otrzymali. Następnie szli do kościoła, a po powrocie było spotkanie rekolekcyjne w szkole.

Zapraszamy do galerii z pierwszego dnia rekolekcji-> Galeria

2 DZIEŃ

Drugiego dnia przygotowaliśmy wszystko dla małej Sary. Na pierwszej godzinie dzieci robiły serduszka, laurki z życzeniami wielkanocnymi. Na drugiej godzinie odprawiliśmy wspólnie Krzyżową , w której modliliśmy się o zdrowie dla Sary i szczęśliwą operację . Następnie klasa 2 b, pod kierunkiem P. Agnieszki Sierba, przygotowała przedstawienie o Dobrym Pasterzu, dedykowane małej Sarze. A w klasach starszych przedstawienie o tej samej treści przygotowała P. Bożena Wilamowska.

W ciągu całego tego dnia,  na terenie szkoły odbył się również  Charytatywny Kiermasz Wielkanocny "WIOSNA SARY"., zorganizowany przez     P. Agatę Zub i  P. Ewę Konopka. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom kiermaszu, uczniom i wychowawcom klas I – III SP Nr 1 w Mońkach, świetlicy szkolnej oraz rodzicom, którzy bardzo aktywnie włączyli się w to piękne przedsięwzięcie - Galeria ,  z którego  całkowity dochód został prznaczony na operację serca dla 2,5 letniej dla Sary.

-kliknij ---->

Zapraszamy do galerii z drugiego dnia rekolekcji-> Galeria

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Inscenizacja o "Dobrym Pasterzu" w wykonaniu uczniów kl II B , pod kierunkiem Agnieszki Sierba