Tak było rok temu 6 stycznia.... Galeria..przed nami kolejny 6 stycznia 2019 Trzech Króli. Nie może ciebie zabraknąc....zapraszamy

ORSZAK TRZECH KRÓLI W MOŃKACH 06.01.2019r         DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE
W imieniu Parafii M. B. Częstochowskiej oraz Par. św. Brata Alberta  w Mońkach, serdecznie zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami naszego miasta 06 stycznia 2019r. ,od godziny 12.00 do 15.00.
Zapraszamy Was, Drodzy Rodzice do towarzyszenia Waszemu dziecku w tym wydarzeniu i prosimy o wcześniejsze zadeklarowanie swojego uczestnictwa, gdyż wiąże się to  z przydziałem strojów ( dla chętnych dzieci), na Orszak. Zwrot stroju odbędzie się po zakończeniu Orszaku, do salki katechetycznej św. Kazimierza, przy Par. M.B. częstochowskiej.
       Szkoła Podst. Nr 1 idzie w kolorach niebieskich, oraz częściowo  w kolorach czerwonych, Szkoła Podst. Nr 2  częściowo w kolorach czerwonych i w całości za Królem Melchiorem kolor zielony.
Trasa Orszaku, program oraz informacje szczegółowe będą sukcesywnie pojawiały się na stronie :  www.monki.orszak.org Zachęcam do odwiedzania i zapoznawania się ze szczegółami .
STROJE MOŻNA BĘDZIE ODBIERAĆ PO WCZESNIEJSZYM ODDANIU DEKLARACJI  3 i 4 STYCZNIA 2019r. OD GODZINY 14.00 DO 17.00, w Kaplicy św. Kazimierza, ul. Małynicza 1.
Gdyby komuś nie pasował ten termin i godziny, bardzo proszę   o kontakt mailowy: smonikasp1@tlen.pl w tytule : „ORSZAK 2019” lub telefonicznie: s. Monika 509 789 236
Grupy orszakowe idące za królami przewidziane są na ok 50 dzieci każdego koloru (niebieski, czerwony i zielony) stąd też ilość strojów jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń. s. Monika Siemionko (509 789 236)
    Deklaruję obecność z dzieckiem na Orszaku Trzech Króli 06.01.2019r  (MOŻNA TĘ DEKLARACJĘ  WYPEŁNIĆ PRZY ODBIERANIU STROJU 3 lub 4 stycznia -patrz wyżej))
 
…………………………………………………………………………………..
Imię i nazwisko dziecka                  klasa                              szkoła do której uczęszcza
 
 
……………………………………………………………………………………………………
Imię i nazwisko opiekuna                                telefon kontaktowy rodzica bądź opiekuna
 
…………………………………………………………………………………...………………
Adres zamieszkania
       
-------------------------------------------------------------------------------------------
 Data                         i        czytelny podpis rodzica bądź opiekuna dziecka