Kochać, lubić, szanować....14 lutego 2019 r. w naszej szkole WALENTYNKOWA DYSKOTEKA i nie tylko.....

Wszystkim wiadomo, że Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego.
   Nazwa „ walentynki” pochodzi od imienia św. Walentego, który jest patronem zakochanych.
 Ten radosny i magiczny dzień postanowili uczcić uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zadbali o to, aby w tym szczególnym dniu wszyscy poczuli się wyjątkowo. Nie zapomniano o odpowiedniej dekoracji- wszędzie pojawiły się ozdoby w kształcie serc. Uczniowie przynieśli do szkoły koszulki na których wypisali sobie nawzajem miłe, ciepłe, życzliwe słowa. Celem tego działania była chęć przeciwstawienia się mowie nienawieści.
Jak wiemy słowa mają wielką moc,mają  wpływ na nasze myslenie i postępowanie. Stanowczo mówimy NIE mowie nienawieści. Walentynki zakończyły się dyskoteką.

Zapraszamy do galerii -> Galeria

..--->