Dnia 04 listopada 2019 r. klasa II b i klasa III c pod opieką wychowawców p. Alicji Misiejko i p. Bożeny Skutnik
oraz p. Agnieszki Kuc pojechały na wycieczkę do kina Helios  w Białymstoku na seans pod tytułem " Mój przyjaciel Ufik ". Byliśmy przed czasem,  wobec tego każdy mógł sobie kupić popcorn i inne  przekąski, które najbardziej smakują w kinie.
Po filmie, pojechaliśmy do   MONOPORCJI. Nie jest to kawiarnia, cukiernia, akademia kulinarna ani sala zabaw dla dzieci. Wymyka się wszelkim próbom jednoznacznego określenia. Czym zatem jest? Przede wszystkim jest to pracownia kulinarna, gdzie uczniowie własnoręcznie przygotowali swoje pizze. W trakcie pieczenia się pizz, uczniowie uczestniczyli w warsztatach plastycznych, na których wykonali torby ekologiczne. Na koniec wszyscy z apetytem zjedli własnoręcznie przygotowane pizze. Było smacznie i kolorowo.

Zapraszamy do galerii -> Galeria